جواهرسازیتعداد موارد:  143

کوک‌زنی با دو حفره مهره

دسته: جواهرسازی

این کتاب ایده‌های جدیدی را برای استفاده از مهره‌های محبوب دو حفره‌ای در اختیار جواهرسازان قرار می‌دهد. نویسندگان نحوه چیدمان مهره‌ها یکی پس از دیگری، ساخت اشکال مربعی‌شکل‌، مربع‌هایی با گوشه‌های گرد، دایره و بسیاری موارد دیگر را جهت ساخت بیش از 25 طرح هندسی زیبا به شما می‌آموزند.
این دستبندها، گوشواره‌ها و گردنبندهای باشکوه توسط پنج نوع کوک ساخته شده‌اند.
این کتاب با دستورالعمل‌های روشن به تمام مهره‌بافان کمک می‌کند تا ساخت هر قطعه‌ای را به خوبی فراگرفته و آن‌ها را با موفقیت اجرا کنند.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 112  |  حجم فایل: 23 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


جواهرات سیمی شگفت‌انگیز؛ بیش از 30 دستبند، گوشواره، گردنبند و غیره

دسته: جواهرسازی

طرح‌هایی که در جواهرات سیمی شگفت‌انگیز هستند، شامل تکنیک‌هایی مثل جفت‌کردن حلقه‌ها، پیچاندن، بافتن و اتصال می‌باشد. با طیف گسترده‌ای از تکنیک‌ها و سبک‌ها، خوانندگان می‌توانند مطمئن باشند که الهامات بسیاری را از آن‌ها خواهند گرفت.
علاوه‌براین 30 طرح جواهرات، این کتاب شامل یک بخش اصولی مفصل با توضیحاتی کوتاه و فرعی در مورد ابزار کار سیم و موارد فلزی می‌باشد. محدوده طرح‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته است.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 112  |  حجم فایل: 129 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


جواهرات اریگامی

دسته: جواهرسازی, صنایع دستی

شما می‌توانید جواهرات خود را با این راهنمای آسان طراحی کنید. در این کتاب بیش از 35 زینتی دوست‌داشتنی شامل دستبند قلبی، گوشواره‌های گل‌های بهاری، سنجاق مو پروانه‌ای‌شکل و بسیاری موارد دیگر موجود است.
هر یک از مدل‌ها دارای دستورالعمل‌های گام‌به‌گام و واضح همراه با تصاویر تمام‌رنگی می‌باشد. این دستورات همچنین نحوه تزئین‌کردن جواهرات با مهره‌ها و وسایل تزئینی دیگر و پیوستن قطعات به زنجیرها را نشان می‌دهد. وسایل مورد نیاز به‌سهولت در مغازه‌های صنایع دستی یافت می‌شوند. جواهرات اریگامی کتابی جالب و سرگرم‌کننده است که می‌توانید با آن جواهرات دست‌سازی را برای خود ساخته یا به دوستانتان هدیه دهید.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 64  |  حجم فایل: 48 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


کشف میناکاری مشعل؛ آغاز کار با 25 پروژه جواهرسازی مطمئن

دسته: جواهرسازی

پس از سال‌ها آموزش موفقیت‌آمیز این تکنیک، استیون طرح‌های جدیدی را در این کتاب معرفی می‌کند. استیون در مجموعه‌ای از 25 پروژه کوچک (آویز و مهره)، ایجاد ساختار کارهای فلزی (مانند اتصال قطعات) و استفاده از میناکاری را کشف خواهد کرد. تکنیک‌های ساده شامل برش، پانچ، پرچ‌کردن، لحیم‌کاری و میناکاری می‌باشد.
همه این تکنیک‌ها ساده هستند و تنها مشعل مورد نیاز، نوع دستی آن است که در یک کارگاه خانگی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 112  |  حجم فایل: 118 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


جواهرات میکرو مکرومه؛ طرح‌های شیک روزانه

دسته: جواهرسازی

جواهرات میکرو مکرومه توسط Kelsy Eason، نویسنده و طراح نوشته شده است و شامل 20 پروژه بافتنی بیشتر برای مبتدیان می‌باشد.
سبک آموزشی نویسنده برای یادگیری مبتدیان آسان است و و نکته‌هایی را در سرتاسر کتاب اضافه کرده است تا تجربه‌ای به‌مراتب لذت‌بخش‌تر را ایجاد کند.
نویسنده کتاب با استفاده از انوع مواد فیبر و مهره‌ها به خلق طرح‌هایی می‌پردازد که نه‌تنها برای استفاده روزانه عالی هستند بلکه به ساخت جواهرات شخصی و منحصر به خود فرد کمک می‌کنند. از پارچه کتان مومی تا توری چرم، هر فرد با هر سلیقه، پروژه ای در این کتاب منحصربه‌فرد پیدا خواهد کرد که عاشق آن می‌شود.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 112  |  حجم فایل: 176 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


جواهرسازی آسان کومی هیمو؛ یادگیری آسان مهره‌بافی با دیسک کومی‌هیمو

دسته: جواهرسازی

کتاب جواهرسازی آسان کومی‌هیمو، دومین کتاب در این زمینه است که توسط ربکا کومبز نوشته شده است.
این کتاب، بیشتر بر روی مبتدیان تمرکز کرده است و بعضی از محبوب‌ترین ویژگی‌ها، که اولین کتاب را با یک موفقیت بی‌قیدوشرط مواجه کرد را به اشتراک می‌گذارد، از جمله آن‌ها می‌توان به صدای مکالمه، فرمت مهارت‌سازی، ریاضی کومی‌هیمو و استمرار در استفاده از دیسک فوم ارزان کومی‌هیمو اشاره کرد.
کتاب حاضر شامل انواع تکنیک‌های بافت جذاب، مناسب برای انواع سلیقه‌ها می‌باشد. با وجود آنکه تمرکز اصلی کتاب بر روی تکنیک‌های بافت می‌باشد اما در صورت لزوم و برای زیبایی کار، انواع مهره‌ در بافت‌های مورد نظر قرار می‌گیرند.
این کتاب همچنین شامل ستون‌های فرعی ویژه‌ای است که به معرفی روش‌های خلاقانه و مختلف پایان کار پرداخته‌اند.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 128  |  حجم فایل: 87 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


زیبایی مهره‌های خودمانی؛ کوک به کوک

دسته: جواهرسازی

کتاب زیبایی مهره‌های خودمانی، شامل 24 پروژه در زمینه کوک‌های مهره‌ای است که با کاربردهای ساده آغاز می‌شود و هر کوک با قطعات بیشتر، بسط داده شده است.
اگرچه تمرکز کتاب بر یادگیری و پیاده‌سازی تکنیک‌های خاص است، اما نتیجه پروژ‌ه‌ها، پوشیدنی و زیباست. مهره‌های مورد استفاده در پروژه‌های این کتاب از مهره‌های موجود در کلکسیون هر مهره‌باف (مهره‌های دانه‌ای، کریستال، مروارید، سنگ‌های قیمتی و مهره‌های شکیل) یافت می‌شود. انواع کوک‌های مختلف در این مجموعه پوشش داده شده است، بنابراین اگر هدف شما، یادگیری و کامل‌کردن یک کوک است یا صرفا دنبال‌کردن دستورالعمل‌های پروژه‌های پوشیدنی جذاب، تعداد بی‌شماری از مدل‌های مختلف گوشواره‌، حلقه‌، دستبند‌ و گردنبند را برای ایجاد و پوشیدن، در این مجموعه پیدا خواهید کرد.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 112  |  حجم فایل: 136 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


جواهرت سیمی رنگارنگ

دسته: جواهرسازی

این کتاب پروژه‌ محور، با 30 پروژه و با استفاده از مهارت‌های سنتی کار با سیم، مانند پیچیدن، بافتن و تکنیک مارپیچ، به آموزش ساخت جواهرات رنگارنگ، با استفاده از سیم‌های رنگی جدید می‌پردازد.
جواهرسازان با استفاده از سیم‌های رنگی ارتقاءیافته، می‌توانند بدون سرمایه‌گذاری بالا در مواد و ابزار مورد استفاده، مهارت‌های جدیدی را کسب و تجربه کنند.
پروژه‌های کتاب، شامل گردنبند، دستبند، گوشواره، حلقه و گل سینه می‌‌باشند و برای آسانی کار، هر پروژه با تمام اصول اولیه خود همراه شده است.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 112  |  حجم فایل: 111 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


جواهرات مهره‌ای خلاق

دسته: جواهرسازی, صنایع دستی

با این کتاب بی‌بدیل که از دست‌سازه‌های آسیایی الهام گرفته شده است، مجموعه‌ای از جواهرات مهره‌ای چینی، ژاپنی، هندی و تبتی بسازید. دست‌بندهایی که با موتیف‌های پروانه‌ای چینی زینت ‌یافته‌اند، گردنبندهای طلا و مروارید که با فرم‌های فرش ایرانی آراسته شده‌اند و دست‌بند معروف Shamballa، تنها بخشی از جواهرات هنرمندانه‌ای است که در این کتاب شگفت‌انگیز که توسط هنرمند جواهرساز Carolyn Schulz، تالیف شده است یاد خواهید گرفت.
این کتاب، هم برای افراد مبتدی مناسب است و هم افراد باتجربه، طرح‌های بسیار نابی را خواهند یافت. نتیجه پروژه‌های کتاب، جواهراتی خواهند بود که فوق‌العاده بوده و در هر مکانی قابل استفاده هستند.
ساختن برخی از قطعات جواهر فقط چند دقیقه زمان نیاز دارد و همه آنها جذاب و با مواد کم‌هزینه هستند. بیشتر موادی که در ساخت 33 جواهر معرفی شده در کتاب استفاده می‌شوند، در هر فروشگاهی که مواد مربوط به هنرهای دست‌ساز را دارند، یافت می‌شوند.
تکنیک‌های ساده کار کردن با زنجیر، انواع نخ‌ها و سیم‌ها، بندهای کشی و نخی و پلاستیکی بسیار واضح توضیح داده شده‌اند. اگر انتخاب مهره‌ها هم خلاقانه صورت بگیرد، نتیجه‌ای جز گوشواره‌ها، دستنبدها، گردنبند‌ها و انگشتر‌های مهره‌ای بسیار زیبا نخواهند داشت و با استفاده‌کردن از این جواهرات حس غرور خواهید کرد.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 80  |  حجم فایل: 36 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


ساخت جواهرات؛ 33 نکته و ترفند برای ساخت گوشواره‌های خاص

دسته: جواهرسازی

اگر به‌دنبال یک هنر جدید هستید تا درآن پرانرژی و خلاق ظاهر شوید یا یک طراح گوشواره که به‌دنبال الهامات جدید است؛ کتاب «ساخت جواهرات؛ 33 نکته و ترفند برای ساخت گوشواره‌های خاص» یک راهنمای ایده‌آل برای الهام‌بخشیدن به شما به‌شمار می‌آید.
این کتاب بااستفاده از زبان ساده و تصاویر زیاد شامل 33 نکته و ترفند است که هنرمندان خانگی را در راه درست قرار می‌دهد تا بتوانند:
یک گوشواره مناسب با هر فرم صورت طراحی کنند. بهترین ابزارها و مواد مورد نیاز برای کار خود را بردارند
ترکیبات رنگی صحیح مناسب با هر رنگ پوست را انتخاب کنند
معنا و نماد‌های مختلف را برای ساخت قطعات الهام‌گرفته فرهنگی یا معنوی درک کنند
و موارد بسیار دیگر
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 84  |  حجم فایل: 1.22 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب