زبانهای خارجی  »  انگلیسیتعداد موارد:  138

گفتگوی کاربردی

دسته: انگلیسی

گفتگوی کاربردی به‌طور گسترده به دلیل لحن مکالمه و مشاوره‌های روشن مورد تحسین قرار گرفته است و کتاب گفتگوی عامیانه خوبی برای دانشجویان محسوب می‌شود.
این کتاب مملو از داستان‌ها و مثال‌های جذاب، دانش دقیق و تحقیقات اخیر و ترفندها و نکات سودمند می‌باشد و به دانشجویان نشان می‌دهد که چگونه شروع به کار کرده، تفکر انتقادی را به‌کار گرفته و درنهایت لحن خود را پرورش دهند.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 384  |  حجم فایل: 22 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


مهارت خواندن بهتر به زبان انگلیسی؛ درک خود از زبان انگلیسی مکتوب را بهبود بخشید

دسته: انگلیسی

هرچه بیشتر به زبان انگلیسی مطالعه کنید، دانش شما از زبان و فرهنگ گویندگان محلی آن افزایش می‌یابد.
مقالات کوتاه این کتاب، زندگی واقعی، موضوعات و موقعیت‌های رایج را که به شما در درک بیشتر زبان انگلیسی آمریکایی و مردمی که به‌صورت روزانه به این زبان صحبت می‌کنند، انعکاس می‌دهند.
هر فصل شامل مقالاتی است که یک موضوع خاص را پوشش می‌دهد و بخش‌های بعدی در یک روند رو به پیشرفت، چالش‌برانگیزتر می‌شوند.
این متون جذاب، برگرفته از منابع روزانه است. بنابراین شما به واسطه این کتاب، یک عکس فوری معاصر از فرهنگ جهان انگلیسی‌زبان آمریکایی می‌گیرید که از دنیای طبیعی تا زندگی شهری، از ایالات متحده تا فناوری مدرن را شامل می‌شود. تمریناتی که هر مقاله دنبال می‌کند، به توسعه مهارت‌های زبان شما، ازجمله استفاده از شکل‌گیری کلمه، هم‌ریشه کلمه و تعین معنای کلمه،‌ درک اصطلاحات و عبارات هنری و بهبود سرعت در مطالعه زبان انگلیسی، کمک خواهد کرد.
این کتاب، فقط به شما در بهبود یا احیای مهارت‌های زبانی خود کمک نمی‌کند بلکه دنیای لذت‌بخش و هیجان‌انگیز خواندن به زبان انگلیسی را نیز پیش روی شما باز می‌کند.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 240  |  حجم فایل: 4 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


کلماتی که باید املای آن‌ها را بدانید؛ راهنمای کامل املای صحیح

دسته: انگلیسی

آیا شما با املای کلمات روزانه دچار مشکل شده‌اید؟ آیا بررسی املای کلمات برای شما سخت است؟ این فرهنگ لغت آسان همان چیزی است که به آن نیاز دارید!
این کتاب، دسترسی آسان و سریع به املای صحیح بیش از 500,12 کلمه را به شما ارائه می‌دهد. همچنین انواع نکته‌های سریع و ترفندهای حافظه را پوشش می‌دهد، به‌عنوان مثال با فکرکردن به یک عبارت و ریشه آن، املای صحیح آن عبارت را به دست آورید.
مهم نیست که شما روی چه چیزی کار می‌کنید، مطمئن باشید که سبک نگارش خوب شما با املای بد، خدشه‌دار نمی‌شود. این کتاب، حدس و گمان را کنار می‌گذارد و به شما در ایجاد یک احساس خوب کمک می‌کند.
سال انتشار: 2010  |  تعداد صفحات: 256  |  حجم فایل: 2 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


استراتژی‌های گفتاری و نوشتاری برای آزمون تافل iBT

دسته: انگلیسی

با افزایش نمره‌های مهارت‌های گفتاری و نوشتاری، نمره خود را در آزمون تافل iBT، افزایش دهید. چگونه؟ با استفاده از استراتژی به‌نام نقشه‌برداری استدلال.
چرا نقشه‌برداری استدلال؟ چون بخش‌های گفتاری و نوشتاری آزمون تافل iBT، همگی از کارهای استدلال‌محور هستند، به ‌این معنی که اگر شما می‌خواهید نمر‌ه‌‌های بالایی در این بخش‌ها کسب کنید، باید بدانید که چطور استدلال‌های گفته‌شده یا نوشته‌شده را به‌سرعت و ماهرانه، طراحی کنید‌. با نقشه‌برداری استدلال، شما قادر به این کارها خواهید بود. بهتر از همه، می‌توانید این استراتژی را در تمام شش وظیفه گفتاری و نوشتاری، بکار بندید، به این معنی که زمان کمتری را صرف خواندن درباره استراتژی‌ها خواهید کرد و بیشتر به تمرین آن‌ها می‌پردازید.
با توسعه استدلال، استراتژی‌های توسعه استدلال پیشرفته و پایه را برای افزایش نمره‌های گفتاری و نوشتاری خود یاد بگیرید.
با نقشه‌برداری استدلال، استراتژی‌های معتبر گفتاری و نوشتاری را با استفاده از این استراتژی گرافیک‌محور، سریع و ماهرانه یاد بگیرید.
و با استراتژی نمره‌دهی یاد بگیرید که چگونه مانند یک آزمونگر تافل فکر کنید، بنابراین می‌دانید برای به حداکثررساندن نمره خود، دقیقا چه باید بگویید و چه باید بنویسید.
سال انتشار: 2010  |  تعداد صفحات: 394  |  حجم فایل: 4 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


انگلیسی آسان، روش جدید ESL؛ یادگیری زبان انگلیسی از طریق تصاویر

دسته: انگلیسی

کتاب انگلیسی آسان، یک پیشرفت قابل ملاحظه‌ در یادگیری زبان انگلیسی است که ‌به‌صورت خلاقانه، با ادغام تصاویر و متن، به درک بهتر و یادگیری موثرتر زبان‌آموزان کمک می‌کند.
این کتاب به فراگیران مبتدی زبان انگلیسی، دسترسی آسان به واژگان، گرامر و کاربرد زبان انگلیسی در موقعیت‌های اجتماعی مختلف را ارائه می‌دهد.
کسانی که به‌صورت خودآموز به یادگیری پرداخته‌اند و افرادی که در دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی شرکت کرده‌اند، هردو از روش آسان یادگیری این کتاب، لذت خواهند برد. کتاب حاضر شامل 20 درس است که در گروه‌های پنج تایی سازماندهی شده‌اند، 4 درس اول به ارائه زبان و فرصت‌هایی برای تمرین آنچه یاد گرفته‌اند، می‌پردازد. اولین صفحه هر درس شامل لیستی از تمام کلمات و اصطلاحات موجود در آن درس به‌همراه راهنمای تلفظ آن‌ها، می‌باشد و در انتهای هر درس، یک داستان جذاب با استفاده از آنچه یاد گرفته‌اند، ارائه شده است.
در فصل پنجم هر گروه، تمریناتی ارائه شده است که برای تقویت آنچه در 4 درس اول یاد گرفته‌اند، طراحی شده است.
سال انتشار: 2006  |  تعداد صفحات: 384  |  حجم فایل: 81 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


قوانینی برای نویسندگان، ویرایش هشتم

دسته: انگلیسی

اکنون در ویرایش هشتم کتاب قوانینی برای نویسندگان، توصیه‌های عملی و قابل اعتماد برای نوشتن موثر ارائه شده‌اند.
این توصیه‌ها، در مباحثی همچون نوشتن و اصلاح‌کردن، بیان استدلال، تجزیه و تحلیل متون، استفاده صحیح از دستور زبان، نقطه‌گذاری و کار با منابع مختلف هستند.
علاوه بر این، سوالاتی ارائه شده‌اند که برای زبان‌آموزان تمرین بسیار مناسب نوشتن است و می‌توانند با بهره‌گیری از قوانین موثر ارائه‌شده در کتاب، در نوشتن متون مختلف، برای برنامه‌ریزی بحث‌های کلاسی، ورک‌شاپ‌ها و بررسی میزان عملکرد، در وقت و انرژی خود صرفه‌جویی کنند. برخی از مطالب جدیدی که در این ویرایش خواهید دید عبارتند از: تاکید بر خواندن انتقادی، تجزیه و تحلیل متون مختلف، توصیه‌های عملی برای سخنرانی‌های عمومی، بررسی دقیق متون و ارائه نظرات اصلاحی، تحقیقات و مستندات پشتیبان برای هر دوره.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 688  |  حجم فایل: 11 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


هندبوک کمبریج زبان‌شناسی پیکره‌ای زبان انگلیسی

دسته: انگلیسی

«هندبوک کمبریج زبان‌شناسی پیکره‌ای زبان انگلیسی» وسعت تحقیق درزمینه زبان‌شناسی پیکره‌ای در زبان انگلیسی را بررسی می‌کند و شامل‌ فصل‌هایی درزمینه همایند‌ها، عبارت‌پردازی، تنوع دستوری، تغییرات تاریخی و شرح ثبت‌ها و گویش‌ها می‌باشد.
خلاقانه‌ترین ترین جنبه‌های کتاب CHECL، تاکید‌ آن بر بحث انتقادی، ارزیابی صریح آخرین تحولات در هرکدام از رشته‌های فرعی و گنجاندن مطالعات موردی تجربی می‌باشد. درحالی‌که هر فصل شامل بررسی گسترده‌ای از تحقیقات گذشته است، تمرکز اولیه بر توصیف دقیق مهم‌ترین مطالعات پیکره‌ای در این حوزه به‌همراه مبحثی از آنچه که آن مطالعات یافته‌اند و علت اهمیت آن‌ها می‌باشد.
علاوه‌براین هر فصل شامل بحث انتقادی درباره روش‌های پیکره‌ای به‌کارگرفته‌شده برای تحقیقات در این حوزه همچنین خلاصه صریح از یافته‌ها و کشفیات جدید می‌باشد.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 639  |  حجم فایل: 7.16 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


Uptalk؛ پدیده افزایش زیر و بمی صدا

دسته: انگلیسی, متفرقه

Uptalk معمولا به افزایش زیر و بمی صدا در پایان جملات اخباری یا تمایل مردم به اظهاراتی که صدایی مانند جملات پرسشی دارند؛ اشاره دارد. امروزه این پدیده در معرض نمایش و تفسیر گسترده‌ای در رسانه‌ها قرار گرفته است.
این سبک صحبت‌کردن چگونه و کجا به‌وجود آمده است؟ معروف‌ترین Uptalkerها چه‌کسانی هستند؟ این سبک تا چه اندازه به سن، جنسیت و گویش منطقه‌ای گوینده بستگی دارد؟ آیا در زبان‌های دیگر نیز به‌خوبی زبان انگلیسی یافت می‌شود؟ این سوالات و دیگر سوالات مهم دیگر موضوعاتی هستند که در کتاب شگفت‌انگیز “Uptalk” مورد بحث قرار می‌گیرند. این کتاب اولین تحلیل جامع ‘uptalk’ است که ماهیت تاریخی، گستره جغرافیایی و تاثیرات اجتماعی آن را بررسی می‌کند.
Paul Warren همچنین به پوشش رسانه‌ای این پدیده ازجمله تنش میان درک عمومی و نظرات متخصصان نگاهی می‌اندازد.
Uptalk برای کسانی که درزمینه زبان‌شناسی کار می‌کنند و همچنین تمام‌ کسانی که به روش صحبت‌کردن امروزی ما علاقمند هستند؛ خوشایند است.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 237  |  حجم فایل: 2,74 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


راهنمای مختصر نوشتن Axelrod & Cooper

دسته: انگلیسی

کتاب راهنمای مختصر نوشتن Axelrod & Cooper، برگرفته از کتاب پرفروش راهنمای نوشتن Martin، متون ساده‌ای از فصل‌های تحت پوشش شش ژانر رایج مختص سال اول دوره نوشتن_ به خاطر سپردن وقایع، نوشتن پروفایل‌ها، توضیح مفاهیم، استدلال یک موقعیت، پیشنهاد یک راه حل و توجیه یک ارزیابی_ را ارائه کرده است.
یکپارچگی دقیق خواندن به همراه آموزش نوشتن و پژوهش به خوبی انتخاب شده است.
سال انتشار: 2011  |  تعداد صفحات: 595  |  حجم فایل: 19,7 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


فرهنگ جامع ریشه‌های واژگان انگلیسی

دسته: انگلیسی

این کتاب خلاصه‌ای از ریشه‌های واژگان زبان انگلیسی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند می‌باشد. در این کتاب تمام ریشه‌های واژه به ترتیب حروف الفبا، همراه با واژگان یونانی یا لاتین که از آن‌ها گرفته شده است لیست شده‌اند. اگر معنای کنونی یک ریشه منحصربه‌فرد متفاوت از معنای اصلی آن باشد، در ستون جداگانه‌ای ذکر می‌شود. در ستون مثال‌ها، واژگانی که حاوی ریشه هستند و سپس واژگانی که با پیشوند آن‌ها شروع می‌شوند و بعد از آن حالتی که ریشه در وسط و یا پایان واژه قرار می‌گیرد فهرست شده‌اند. در این روش، واژه در بسیاری از خانواده‌های واژه به‌عنوان عناصر موجود در آن واژه قرار می‌گیرد.
سال انتشار: 2014  |  تعداد صفحات: 1007  |  حجم فایل: 6 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب