کامپیوتر  »  آفیستعداد موارد:  56

مصورسازی داده با تاثیرگذاری بالا در برنامه اکسل با ابزارهای Power View، 3D Maps، Get & Transform و Power BI

دسته: آفیس

هوش کسب‌وکار خود را به سطح جدیدی سوق بدهید که تعاملی، مشارکتی و حتی سرگرم‌‌کننده است و با تصمیم‌گیری‌های دقیق به موفقیت تجاری منجر می‌شود.
این کار را از طریق قدرت مصورسازی، به‌کمک ویرایش جدید کتاب حاضر انجام دهید که ویژگی‌های جدید و پشتیبانی بیشتری جهت مصورسازی در برنامه Excel 2016 را پوشش می‌دهد و آخرین تحولات موجود در ابزارهای Get & Transform و DAX را توصیف می‌کند. علاوه‌بر‌این مجموعه داده‌های نمونه، برای توصیف تمام آنچه مجموعه خدمات هوش تجاری مایکروسافت اکنون قادر به انجام آن می‌باشد در ویرایش جدید به‌روز شده است. Power View، ابزار جدید مایکروسافت برای مصورسازی و آنالیز داده شبکه ادهاک است که برای تولید خروجی زیبا و به لحاظ تصویری جذاب، همچنین برای افزایش تجربه کاربردی از طریق تعاملات جلاداده‌شده، طراحی شده است.
Power Map، یک مکانیسم قدرتمند مشابه برای آنالیز داده در سرتاسر واحد‌های جغرافیایی و سیاسی است.
Get & Transform، به شما اجازه می‌دهد تا داده‌های خود را از چندین منبع، بارگذاری کنید، شکل‌دهید و آن را ساده کنید.
Power Pivot می‌تواند داده را به‌سمت یک مدل پویا، گسترش و توسعه دهد.
Power BI، به شما اجازه می‌دهد تا یافته‌های خود را با مراکز دانشگاهی به اشترک بگذارید و اطلاعات خود را به مشتریان ارائه دهید.
کتاب مصورسازی داده با تاثیرگذاری بالا، به شما کمک می‌کند تا بر این مجموعه‌ از ابزارهای قدرتمند مایکروسافت مسلط شوید، شناسایی منابع داده و صرفه‌جویی در زمان از طریق آماده‌سازی صحیح داده‌‌های اساسی خود را یاد خواهید گرفت، همچنین ارائه مصورسازی و آنالیز قدرتمند از طریق خدمات ابری به کامپیوترها، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند را یاد خواهید گرفت.
آنچه در این کتاب یاد خواهید گرفت شامل تولید خروجی طراح، به گونه‌ای که کارفرمایان و همتایان خود را مبهوت کند، هدایت هوش تجاری از اکسل با ‌استفاده از ابزار BI در خدمات ابری، جمع‌آوری داده منبع از منابع شرکت‌های بزرگ و عمومی، ادغام نمودارها، نقشه‌ها و جداول برای ارائه اطلاعات بصری خیره‌کننده، کشف درک جدید، با دستکاری و خردکردن داده‌ها برخلاف روال گذشته، سازگاری ارائه به دستگاه‌های موبایل، تاثیرگذاری بر محصولات رقیب و افزایش مهارت‌های موجود می‌باشد.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 599  |  حجم فایل: 22 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


ورد 2016 برای حرفه‌ای‌ها به‌زبان ساده

دسته: آفیس

همه آنچه شما نیازدارید تا بیشتر درباره نرم افزار ورد بدانید در کتاب «ورد 2016 برای حرفه‌ای‌ها به‌زبان ساده» یافت می‌شود:
پوششی دقیق برای کابران حرفه‌ای ورد
حرکتی فراتر از مفاهیم پایه‌ای برای خلق اسناد پیچیده
اشتراک‌گذاری اسناد و همکاری با دیگران
فراتر از مفاهیم پایه‌ای پردازش ورد حرکت کنید و با یادگیری کار با گرافیک‌ها، ساخت اسناد با فرمت پیچیده، اضافه‌کردن ویژگی‌های اتوماسیون به قالب‌ها از این نرم‌افزار بهره‌های بیشتری ببرید. به‌کمک این راهنمای جامع که با اطلاعات لازم برای کمک به‌ شما جهت کار هوشمندانه‌تر و سریع‌تر ارائه شده است؛ از انجام کارهای حدسی و نامطمئن خلاص شوید.
از موضوعات آموزشی این کتاب می‌توان به‌ موارد زیر اشاره کرد:
نوشتن اسناد طولانی
نوشتن اسناد طولانی
ساخت و مدیریت قالب‌ها
ساخت کتاب‌ الکترونیکی
کار با جداول بزرگ
ادغام‌کردن با Excel
خودکارسازی وظایف با‌استفاده از ماکروها
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 648  |  حجم فایل: 9.88 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


آموزش گام‌به‌گام Microsoft Word 2016

دسته: آفیس

این کتاب همراه با دروس سریع و تصاویر رنگارنگ یادگیری آسانی را فراهم کرده است و با دستورالعمل‌های گام‌به‌گام به شما نشان می‌دهد دقیقا چه کاری انجام دهید و با سرعت بیشتری با Word 2016 کار کنید. این کتاب شامل موارد ذیل می‌باشد:
دریافت راهنمایی‌های گام‌به‌گام و آسان
یادگیری و تمرین مهارت‌های جدید، درحالی‌که روش‌های خاص را دنبال می‌کنید
مدیریت و بررسی اسناد. ایجاد اسناد بصری جذاب برای مدرسه، تجارت، کارهای عمومی و اهداف شخصی
استفاده از ابزارهای ساخته‌شده برای ایجاد و ویرایش گرافیک
اطلاعات موجود در جداول، طرح‌ها و نمودارها
ایجاد حفظ حریم خصوصی، مسائل دسترسی‌پذیر و سازش‌پذیر
افزایش کارایی خود با ایجاد سبک‌های سفارشی، تم‌ها و قالب‌ها
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 625  |  حجم فایل: 23 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


جداول محوری اکسل 2013

دسته: آفیس

جدول محوری روش ساده اما قدرتمندی است که کاربران اکسل را قادر می‌سازد داده‌های بیش از حد را به دانش معنی‌دار و سازمان یافته‌ای تبدیل کنند. با جداول محوری می‌توانید:
داده‌های زیادی را در روش‌های مختلف با کشیدن ساده موس مشاهده کنید
محاسبات را سریع و بدون نیاز به فرمول انجام دهید
بر بخش دیگری از داده‌ها در هر زمان تمرکز داشته و تصویر روشنی از آن دریافت کنید
روندها و الگوهای بیشتری را نشان دهید
ده‌ها نوع گزارش و نمودار برای تجزیه‌وتحلیل داده‌های خود ایجاد کنید. با خواندن این کتاب و استفاده از فایل‌های کاربردی آن می‌توانید به راحتی از امکانات جداول محوری استفاده کنید، ازجمله ایجاد جدول محوری، انتخاب داده‌ها از فایل فعلی،‌ تغییر منبع داده، ایجاد جدول محوری بر اساس جدول داده‌های پویا، انجام محاسبات، نمایش مجوع در حال اجرا و غیره، همچنین برخی از نکات و ترفندها را می‌آموزید.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 155  |  حجم فایل: 5 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


روش‌های عددی برای مهندسان شیمی با استفاده از Excel، VBA و MATLAB

دسته: آفیس, ریاضی, مهندسی شیمی

اهمیت آموزش روش‌های عددی برای دروس مهندسی در طی 15 سال گذشته باعث شده تا نویسنده نیاز به یک کتاب درسی جدید که کمتر مقدماتی باشد، دارای برنامه‌های آماده و مسائل بهتر و مناسب برای مهندسان شیمی بوده و شامل آموزش در Visual Basic برای برنامه‌های کاربردی (VBA) باشد را حس کند. حاصل شش سال ثبت یادداشت‌های آموزشی که شامل مطالب پرباری می‌باشد، منجر به ایجاد کتاب درسی فعلی شده است.
هر فصل شامل نمونه‌هایی است که به‌طور دقیق نشان می‌دهد چگونه یک روش عددی منحصر‌به‌فرد یا شیوه برنامه‌نویسی را می‌توان در Excel و یا VBA یا MATLAB (در فصل 10) اجرا کرد. بسیاری از مثال‌ها و مسائل موجود در متن، مرتبط با مهندسی شیمی و بیومولکولی هستند و طیف گسترده‌ای از زمینه‌های کاربردی ازجمله ترمودینامیک، جریان سیال، انتقال حرارت، انتقال جرم، سینتیک واکنش، طراحی راکتور، طراحی فرآیند و کنترل فرآیند را پوشش می‌دهد. فصول کتاب ویژگی‌های Excel را برای خوانندگان یادآوری می‌کند، همچنین حاوی تمرینات پایان فصل همراه با ارائه راه‌حل می‌باشد.
سال انتشار: 2013  |  تعداد صفحات: 246  |  حجم فایل: 4 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


داشبوردینگ و گزارش‌گیری با Power Pivot و Excel

دسته: آفیس

Microsoft Power Pivot، ابزاری است که به کاربران اجازه ساخت و انتقال داده به گزارشات و داشبوردها در روش‌های جدید و بسیار قوی‌تر با استفاده از پرکاربردترین ابزار در دنیا یعنی Excel را می‌دهد. این کتاب، توسط عضوی از تیم Microsoft Power Pivot نوشته شده است و راهنمای‌ گام‌به‌گام کاربردی در زمینه ساخت داشبورد‌های مالی را فراهم می‌کند. این کتاب، نحوه ترکیب و شکل‌گیری داده‌های مرتبط، ساخت داشبورد در اکسل، ارائه نکته‌ها و ترفندهای طرح‌بندی و طراحی، فراهم‌کردن مدلی برای کار با تاریخ‌های مالی، و نمایش مقادیر مورد استفاده در بسیاری از گزارشات مالی، شامل year-to-date، variance-to-target، درصد از کل و گزارشات کلی آماده را پوشش می‌دهد.
سال انتشار: 2014  |  تعداد صفحات: 193  |  حجم فایل: 5 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


آفیس 365؛ مهاجرت و مدیریت کسب‌وکارتان در Cloud

دسته: آفیس

این کتاب برای صاحبان حرفه و کسب‌وکار IT نوشته شده است و کسب‌وکار و نگرش فنی لازم برای انتقال تجارتتان به Cloud با استفاده از مایکروسافت آفیس 365 را فراهم آورده است.
این یک نگاه علمی به مهاجرت به ابر و استفاده از تکنیک‌های مختلف پشتیبانی از این مهاجرت می‌باشد. نمونه‌های متعددی از مهاجرت ابر با جزئیات فنی این نقل‌وانتقال در این کتاب ارائه شده است.
سال انتشار: 2013  |  تعداد صفحات: 680  |  حجم فایل: 40 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


آموزش گام به گام مایکروسافت آفیس 2013 حرفه‌ای

دسته: آفیس

یادگیری آسان را تجربه کنید و به‌سرعت نحوه بهره‌گیری بیشتر از برنامه‌های مایکروسافت وورد، پاورپوینت، اکسل، Outlook، OneNote، اکسس و Publisher را به‌صورت خودآموز یاد بگیرید. با کتاب “آموزش گام به گام مایکروسافت آفیس 2013 حرفه‌ای” در ایجاد و تمرین مهارت‌های مورد نیاز خود فقط در زمانی که به‌ آن‌ها نیاز خواهید داشت، تسلط پیدا خواهید کرد، از جمله:
تعیین بهترین ابزارهای آفیس برای وظایف خاص
استفاده موثر از آفیس در دستگاه‌های لمسی. ساخت اسناد، انتشارات و ارائه‌های جذاب
مدیریت پست الکترونیک، تقویم، ملاقات‌ها و ارتباطات
قرار دادن داده‌های تجاری خود در کار با اکسل و اکسس
سازماندهی و به‌اشتراک‌گذاشتن یادداشت‌ها و ایده‌های خود با برنامه OneNote
ساخت انتشارات خوش منظر با برنامه Publisher
سال انتشار: 2013  |  تعداد صفحات: 1216  |  حجم فایل: 49 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


نسل بعدی Excel

دسته: آفیس

Isaac Gottlieb در ویرایش دوم کتاب “نسل بعدی Excel” نشان می‌دهد که چگونه تحلیل‌گران مالی، تمام قدرت‌ Excel را برای حرکت به سمت دنیای جدید حسابداری و امور مالی،‌ مهار می‌کنند.
شرکت‌هایی در تمام اندازه‌ها، از مدل‌های مالی برای تحلیل امور مالی خود و عملکرد‌های طرح کسب و کار خود، همچنین برای ساخت گزارشات حسابداری مالی مانند ترازنامه‌ها، صورت‌های درآمد و اظهارات جریان‌های نقدی استفاده می‌کنند. درحالیکه که بسیار از تاجران به اندازه‌ کافی با گزارشات ساخته‌شده توسط مدل‌های مالی آشنا هستند، بسیاری از آن‌ها با ساخت مدل‌‌های خودشان آشنایی ندارند. این کتاب به آنها نحوه ساخت یک مدل مالی دقیق و موثر را با استفاده از کارکردهای محکم و قابلیت‌ استفاده آسان Excel، نشان می‌دهد.
سال انتشار: 2013  |  تعداد صفحات: 304  |  حجم فایل: 114 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب


تحلیل داده‌های اکسل به زبان ساده

دسته: آفیس

ویرایش دوم کتاب “تحلیل داده‌های اکسل به زبان ساده” راهنمای نهایی برای بهره‌بردن بیشتر از داده‌های شما می‌باشد.
Stephen L. Nelson، نویسنده کهنه‌کار مجموعه کتاب‌های For Dummies، شما را از طریق ویژگی‌های پایه و نه چندان پایه اکسل جهت کمک برای کشف ارزش‌های نهفته در داده‌های پیچیده و خشن خود، هدایت می‌کند.
این کتاب از ورودی تا تحلیل و تجسم، از طریق مراحل هدایت‌شده به سمت تحلیل برتر داده‌ها، همراه با شما حرکت می‌کند.
سال انتشار: 2014  |  تعداد صفحات: 360  |  حجم فایل: 16 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

ادامه مطلب / دانلود کتاب