مجله Popular Woodworking یک مرجع کامل و همه منظوره برای صنعتگران کارهای چوبی که نیازمند توسعه مهارت‌های خود می‌باشند محسوب می‌شود که در آن تمامی ملزومات کار با چوب پوشش داده شده و راهنمای کار با همه ابزارها ارائه شده است. در هر شماره از این مجله پروژه‌های ساده تا پیچیده و طرح‌ها و الگوهای الهام‌بخش زیادی وجود دارد که برای کسب مهارت و استفاده از اوقات کارگاهی بسیار مناسب می‌باشند. همه مقالات توسط نجاران حرفه‌ای و متخصص نوشته شده و و روش‌ها و تکنیک‌های انجام پروژه‌ها را در بر می‌گیرند. بررسی ابزارها در این مجله بر پایه تجارب کارگاهی صورت گرفته به‌طوری‌که دانش مورد نیاز برای تصمیم‌گیری‌های خرید هوشمند فراهم شده است.
در بین مجلات بسیار معتبر صنایع چوب، مجله ShopNotes به‌طور ویژه به ارائه اطلاعات تخصصی کارگاهی به نجاران و متخصصان کارهای چوبی می‌پردازد و شامل تکنیک‌های گام به گام، نکات صرفه‌جویی در هزینه، ایده‌های استفاده بهینه از فضای کارگاه نجاری و همچنین پروژه‌های کارگاهی و گام به گام، طرح‌ها و الگوهای متنوع و بررسی بی‌طرف و منصفانه ابزارها می‌باشد.
در این مجوعه از مجلات صنایع چوبی آرشیو بزرگی از 159 شماره منتشرشده مجله Popular Woodworking و نیز آرشیو کامل مجله ShopNotes شامل 125 شماره منتشرشده از سال 1992 تا 2012 و نیز 15 شماره از مجله Canadian Wood Products گردآوری شده و به همه علاقمندان تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
  • 159 شماره از مجله Popular Woodworking از سال 1985 تا 2012
  • آرشیو کامل مجله ShopNotes شامل 125 شماره از سال 1992 تا 2012
  • 15 شماره از مجله Canadian Wood Products
  • تصاویر جلد تمامی مجلات
  • نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و mobireader برای نمایش فایل‌ها
  • بسته بندی زیبا و شکیل
تمامی مجلات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و در فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
این مجموعه در 2 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از مجلات این مجموعه:
   تاریخ: