جواهرسازی‌ هنر ساخت‌ زیورآلات‌ و گاه‌ ظروف‌ و ابزار ظریف‌ و زینتی از فلزات‌ و سنگهای‌ گرانبها می‌باشد که انسان‌ها از سالیان دور و به‌واسطه فطرت زیبا دوست خود آن را مورد توجه قرار داده و همواره سعی بر آن داشته‌اند که از آنچه در طبیعت و دسترس است در جهت تکامل زیبایی و افزایش جلوه و درخشندگی زندگی استفاده کنند.
امروزه جواهرات نه تنها به عنوان زیورآلات و به منظور افزایش جلوه و زیبایی زندگی انسان‌ها بلکه به عنوان پشتوانه‌ای مالی در نظر گرفته می‌شوند و به همین علت هنر جواهر سازی به عنوان یک هنر بسیار خلاق و کاربردی اهمیت و جاذبه‌های خاص خود را دارد.
گروه بر بالهای کتاب، در ارائه دیگری از مجموعه‌های هنری، مجموعه‌ای شامل بیش از 270 کتاب و مجله بسیار زیبا، ارزشمند و منحصر به فرد هنر جواهرسازی و در موضوعاتی مانند تاریخچه جواهرسازی، طرز استفاده از ابزارهای جواهرسازی، طراحی جواهرات، آشنایی با سنگها و فلزات زینتی، قلم زنی، جواهرشناسی، ساخت و تعمیر جواهرات، ساخت جواهرات سیمی، جواهرات بدلی، زنجیربافی، منجوق‌بافی، مخراج‌کاری، ملیله‌کاری، مرصع‌کاری، ساخت حلقه، انگشتر، گوشواره، گردنبند، زنجیر، سنجاق، آویز و مدال‌های جواهر و زینتی، تسبیح‌بافی از سنگهای‌ زینتی و گرانبها‌، عروسکها و بافتنی‌های زینتی و تزئین‌شده با جواهرات، جواهرات مذهبی، جواهرات کودکان و بسیاری موضوعات دیگر گردآوری کرده و به همه علاقه‌مندان این عرصه هنری و زیبا تقدیم خواهد نمود.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
  • بیش از 270 کتاب و مجله بسیار زیبا، ارزشمند و منحصر به فرد هنر جواهرسازی
  • تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها و مجلات
  • نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
  • بسته‌بندی زیبا و شکیل
تمامی کتاب‌ها و مجلات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ، JPG و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
این مجموعه در 2 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل ده درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتابهای این مجموعه:
  • مجموعه دوم کتاب‌ها و مجلات هنر جواهرسازی

  • مجموعه سوم کتاب‌ها و مجلات هنر جواهرسازی


   تاریخ: