هنرها و صنایع دستی بیانگر زیبایی‌هایی است که از ذوق و سلیقه مردمان هر دیاری سرچشمه می‌گیرد و در حقیقت توجه و درک آنها نسبت محیط رنگارنگ پیرامون آنها را نشان می‌دهد. یکی از این هنرها هنر قلاب‌بافی می‌باشد که که از دیرباز و به‌ویژه در دهه‌های اخیر بسیار مورد توجه بانوان هنرمند ایرانی قرار گرفته است. چراکه نه‌تنها به عنوان نوعی هنر زیبا و کاربردی اوقات فراغت آنها را پر می‌کند بلکه می‌توانند با خلق بافته‌هایی زیبا و مفید و به شکلی ساده و کم هزینه منبع درآمدی برای خود و خانواده ایجاد نموده و به شغلی هنرمندانه و خلاق و با جنبه‌های اقتصادی قابل توجه بپردازند.
این مجموعه شامل بیش از 100 کتاب و مجله بسیار زیبا، ارزشمند و معتبر هنر قلاب‌بافی و در موضوعات کیف‌ها، کلاه‌ها، گل‌ها، انواع لباس‌ها، قلاب‌بافی جواهرات، لباس‌های مخصوص کودکان، عروسک‌ها، قلاب‌بافی سرگرمی‌ها و تزئینات، قلاب‌بافی دکوری‌ها، الگوها و آموزش‌ها، نکات و تکنیک‌ها و بسیاری موضوعات دیگر می‌باشد که پس از استقبال بازدیدکنندگان محترم از مجموعه شماره یک کتابها و مجلات قلاب‌بافی، و شامل بخش دیگری از کتابهای آموزشی و نیز بروزرسانی برخی مجلات مجموعه قبلی، گردآوری شده و تقدیم همه علاقه‌مندان خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
  • بیش از 100 کتاب و مجله بسیار زیبا، ارزشمند و معتبر هنر قلاب‌بافی
  • تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها و مجلات
  • نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
  • بسته‌بندی زیبا و شکیل
تمامی کتاب‌ها و مجلات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ، JPG و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
این مجموعه در 1 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتابها و مجلات این مجموعه:
   تاریخ: