• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
آدم تنها در بهشت هم باشد، به او خوش نمى‌گذرد، ولى کسى که به کتاب یا تحقیق علاقه‌مند است، هنگامى که به مطالعه یا تفکر مشغول است، جهنم، به تنهایى براى او بهترین بهشت‌هاست.
"موریس مترلینگ"

بهترین تمرین در نظارت حرفه‌ای

دسته: جامعه شناسی

از ویژگی‌های کاری یک سوپروایزر خوب، پشتیبانی کافی در تصمیم‌گیری، از کسانیکه زیر نظر او هستند، کمک به آنها در پیشرفت حرفه‌ای‌شان، فراهم آوردن یک محیط نظارتی و مهمتر از همه ضمانت ارائه بهترین خدمات به مشتریان ازطریق بهترین راهنمای‌های کاربردی، می‌باشد.
کتاب “بهترین تمرین در نظارت حرفه‌ای” یک راهنمای معتبر برای موفقیت یک سوپروایزر می‌باشد که نقش، وظایف و منش مورد نظر را پوشش می دهد.
نویسندگان کتاب، مهارت‌های اولیه را مورد توجه قرار می‌دهند که شامل جنبه‌های عملی شکل‌گیری و حفاظت از رابطه نظارت و مفهوم سازمانی و فرهنگ نظارت می‌باشد. این کتاب، نمونه‌های کاربردی و یک مدل از نظارت را که ایده‌های نظریه یادگیری بزرگسالان و عمل انعکاسی را کنار هم قرار می‌دهد، پیشنهاد می‌کند.
این کتاب طیف وسیعی از حرفه‌ها ازجمله مراقبت‌های اجتماعی، پرستاری، مشاوره و بهداشت حرفه‌ای پیوسته را پوشش می‌دهد که آن را تبدیل به یک راهنمای ضروری برای افرادی که در این شغل‌ها و یا حرفه‌های مرتبط با نظارت و یا آموزش نظارت می‌باشند، تبدیل کرده است.
سال انتشار: 2010  |  تعداد صفحات: 256  |  حجم فایل: 2,71 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Best Practice in Professional Supervision: A Guide for the Helping Professions
نویسنده:
Allyson Davys
ناشر:
Jessica Kingsley Pub
ISBN10:
1843109956
ISBN13:
9781843109952

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. Business Research Methods

  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت
  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: