مجموعه اول کتاب‌های سینما و تئاتر؛ تاریخ سینما
سینما به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطی، تفریحی و رسانه‌‌ای در قرن بیستم، به عاملی بسیار مهم و تاثیرگذار در عواطف، اخلاق و فرهنگ مردم تبدیل گشته است. تاریخ یکصدساله سینما تحت تاثیر سه عامل هنر، تکنولوژی و سیاست، تحولات و پیشرفت بسیار زیادی را به خود دیده است بطوری‌که این تحولات و پیشرفت، درهمین مدت کم، این هنر جوان را به پررونق‌ترین، موثرترین و پرتنش‌ترین هنر رسانه‌ای دوران معاصر و جزئی از کلیت تاریخ قرن بیستم تبدیل کرده است.
تاریخ سینما و تحولات تاریخی از جمله جنگ‌ها، تحولات فرهنگی و ژئوپلتیک و تغییرات سبک زندگی و اقتصاد جهانی همواره اثر متقابل بر یکدیگر داشته‌اند و این تاثیر متقابل سینما و تاریخ و بخصوص نفوذ سینما بر عرصه‌های مختلف زندگی بشر، همواره آن را در کانون توجه و مورد پسند عام‌ترین مخاطبان قرار داده است. به همین خاطر درک صحیح تاریخ سینما و نیز تاثیر آن بر تاریخ، برای تمامی هنرمندان و متخصصان این عرصه ضروری به نظر می‌رسد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه تاریخ سینما و تئاتر و در موضوعات تاریخ سینما، تئاتر و تلویزیون،‌ زندگینامه و کارنامه کارگردانان، بازیگران و بزرگان سینما و تئاتر، فیلم‌های معروف و تاریخی،‌ سینما و تئاتر کشورهای مختلف جهان، هالیوود و بالیوود، فیلم‌های کمدی، فیلم‌های علمی‌تخیلی، فیلم‌های ترسناک، نمایشنامه‌ها، ‌سینمای صامت، سینمای هنری، سبک فیلم، سینمای کلاسیک، نقد و تحلیل فیلم، هنر و سینما، سینمای وسترن، تاریخ تصویربرداری، تکنولوژی فیلم، پژوهش‌ها، و نیز دانشنامه‌ها و فرهنگ لغات معروف در حوزه سینما و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان سینما و تئاتر تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
  • آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه تاریخ سینما و تئاتر
  • تصاویر جلد تمامی کتابها
  • نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
  • بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

تمامی کتاب‌های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ،CHM و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
این مجموعه در 2 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتابهای این مجموعه:
مجموعه اول کتاب‌های سینما و تئاتر؛ تاریخ سینما
مجموعه اول کتاب‌های سینما و تئاتر؛ تاریخ سینما
مجموعه اول کتاب‌های سینما و تئاتر؛ تاریخ سینما
مجموعه اول کتاب‌های سینما و تئاتر؛ تاریخ سینما
مجموعه اول کتاب‌های سینما و تئاتر؛ تاریخ سینما
مجموعه اول کتاب‌های سینما و تئاتر؛ تاریخ سینما  • مجموعه دوم کتاب‌های سینما و تئاتر؛ فیلم‌سازی

  • مجموعه اول کتابهای طراحی و نقاشی؛ تاریخچه، اصول و مبانی


   تاریخ: