مجموعه دوم کتاب‌های سینما و تئاتر؛ فیلم‌سازی
فیلم‌سازی به کلیه مراحل ساخت یک فیلم گفته می‌شود که از شکل‌گیری ایده و داستان و پیدایش فیلم‌نامه تا کلیه عملیات اجرایی ساخت از جمله فیلم‌برداری، کارگردانی، تدوین و آماده‌سازی جهت پخش به مخاطبان را شامل می‌شود.
این هنر که از تکنولوژی‌ها و مهارت‌های متخصصان زیادی در عرصه‌های مختلف بهره می‌برد، امروزه زمینه‌های مختلفی از جمله اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بسیاری موارد دیگر را شامل شده و در حقیقت یکی از پیچیده‌ترین اشکال فعالیت‌های هنری است بطوری‌که می‌توان قدرت و نفوذ این هنر را حاصل توانایی،‌ تجربه و تخصص افراد در عرصه‌های مختلف دانست. در حقیقت ترکیب هنرهای مختلف این افراد در صنعت سینما و فیلم‌سازی است که باعث تولید یک فیلم و اثر هنری پرقدرت می‌گردد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه فیلم‌سازی و در موضوعات فیلم‌سازی، کارگردانی، بازیگری، فیلمنامه‌نویسی، تصویربرداری، صدابرداری، نورپردازی، موسیقی فیلم، تدوین، گریم، جلوه‌های ویژه، فیلم کوتاه، سبک فیلم، نقد فیلم، فیلم‌های مشهور، عکاسی سینمایی، گویندگی و نویسندگی تلویزیونی، سینمای دوبعدی، سه‌بعدی و چهاربعدی، آموزش نرم‌افزار، ساخت کارتون و انیمیشن، فیلم‌سازی و تلویزیون دیجیتال و نیز دانشنامه‌ها و فرهنگ لغات معروف در حوزه فیلم‌سازی و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان سینما و تئاتر تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
  • آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه فیلم‌سازی
  • تصاویر جلد تمامی کتابها
  • نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
  • بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

تمامی کتاب‌های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ،CHM و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
این مجموعه در 2 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتابهای این مجموعه:
مجموعه دوم کتاب‌های سینما و تئاتر؛ فیلم‌سازی
مجموعه دوم کتاب‌های سینما و تئاتر؛ فیلم‌سازی
مجموعه دوم کتاب‌های سینما و تئاتر؛ فیلم‌سازی
مجموعه دوم کتاب‌های سینما و تئاتر؛ فیلم‌سازی
مجموعه دوم کتاب‌های سینما و تئاتر؛ فیلم‌سازی
مجموعه دوم کتاب‌های سینما و تئاتر؛ فیلم‌سازی  • مجموعه اول کتاب‌های سینما و تئاتر؛ تاریخ سینما


   تاریخ: