مجموعه سوم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد صنعتی
اقتصاد صنعتی شاخه‌ای از علم اقتصاد است که به بررسی و کاربرد نظریات اقتصادی در صنعت، شرکت‌ها و بنگاه‌های صنعتی و نیز بررسی ساختار، عملکرد و رفتار بازارهای صنعتی می‌پردازد. همچنین با کاربرد اقتصاد خرد، بسیاری از مسائل بخش صنعت از جمله مدیریت تولید، انحصار، رقابت، مصرف‌کننده، هزینه‌ها، تبلیغات در صنعت، تکنولوژی، تحولات صنعتی، مدیریت اقتصادی واحدهای صنعتی، مقررات و حقوق کار، کارگران و کارفرمایان و بسیاری از دیگر فعالیت‌های صنعتی را مورد بررسی قرار می‌دهد.
امروزه همگام با پیشرفت‌های صنعتی بسیار سریع و روزافزون در جوامع و کشورهای صنعتی، اقتصاد صنعتی در کنار آشنایی با دیگر مسائل و علوم کاربردی در صنعت از جمله مدیریت منابع و مدیریت استراتژیک واحدهای صنعتی، نقش مهمی را در پیشرفت و توسعه صنعت به عهده دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 450 کتاب در زمینه اقتصاد صنعتی و در موضوعات اصول و مبانی اقتصاد صنعتی، کارفرما، مصرف‌کننده، بهینه‌سازی، رقابت، هزینه، حقوق کار، تورم، منابع طبیعی، تجارت و بازرگانی بین‌الملل، کار و شغل، مدیریت استراتژیک، بازارهای مالی، مدیریت مالی، حسابداری، اقتصادسنجی، شش‌سیگما، زنجیره تامین، تکنولوژی، اقتصاد توریسم، اقتصاد مدیریتی، اقتصاد سیاسی، رشد اقتصادی، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علوم اقتصادی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
 • آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 450 کتاب ارزشمند در زمینه اقتصاد صنعتی
 • تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
 • نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
 • بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

تمامی کتاب‌های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ،CHM و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
این مجموعه در 1 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتابهای این مجموعه:
مجموعه سوم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد صنعتی
مجموعه سوم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد صنعتی
مجموعه سوم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد صنعتی • مجموعه اول کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد نظری

 • مجموعه دوم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد بازرگانی

 • مجموعه چهارم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد پول و بانکداری

 • مجموعه پنجم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد بین‌الملل

 • مجموعه ششم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد انرژی

 • مجموعه هفتم کتاب‌های اقتصاد؛ برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی

 • مجموعه چهارم کتاب‌های آمار؛ آمار اقتصادی


   تاریخ: