مجموعه پنجم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد بین‌الملل
اقتصاد بین‌الملل شاخه‌ای از علم اقتصاد است که به مطالعه و بررسی تعاملات اقتصادی بین ساکنان کشورهای مختلف از جمله بازرگانی، سرمایه‌گذاری و مهاجرت و بررسی منابع تولیدی و نیاز مصرف‌کنندگان در کشورهای مختلف و نیز عملکرد نهادهای مالی بین‌المللی در این رابطه می‌پردازد.
امروزه با وابستگی متقابل اقتصادی میان کشورها و جریان تجارت کالا و خدمات میان آنها و جریان حجم بسیار بالای سرمایه در بازارهای سرمایه بین‌المللی، جهانی‌شدن بازارها و توسعه بین‌المللی اقتصاد کشورها رشد و تحول بسیار سریعی دارد و به همین جهت مطالعه این بخش از علم اقتصاد دارای اهمیت فراوانی می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 470 کتاب در زمینه اقتصاد بین‌الملل و در موضوعات اصول و مبانی اقتصاد بین‌الملل، اقتصاد کشورهای مختلف، اقتصاد قاره‌ها، اقتصاد جهانی، بانک جهانی، اقتصاد سیاسی، اقتصاد کلان، بازاریابی بین‌المللی، جهانی‌سازی اقتصاد، تجارت جهانی، سازمان‌های مالی و پولی بین‌المللی، بحران‌های اقتصادی، اقتصاد منطقه‌ای، توسعه اقتصادی کشورها، روابط اقتصادی بین کشورها، رشد اقتصادی کشورها، رقابت اقتصادی، شاخص‌های اقتصادی جهانی، اقتصاد و سیاست، نظام‌های سرمایه داری، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علوم اقتصادی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
 • آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 470 کتاب ارزشمند در زمینه اقتصاد بین‌الملل
 • تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
 • نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
 • بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

تمامی کتاب‌های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ،CHM و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
این مجموعه در 1 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتابهای این مجموعه:
مجموعه پنجم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد بین‌الملل
مجموعه پنجم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد بین‌الملل
مجموعه پنجم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد بین‌الملل • مجموعه اول کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد نظری

 • مجموعه دوم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد بازرگانی

 • مجموعه سوم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد صنعتی

 • مجموعه چهارم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد پول و بانکداری

 • مجموعه ششم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد انرژی

 • مجموعه هفتم کتاب‌های اقتصاد؛ برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی

 • مجموعه چهارم کتاب‌های آمار؛ آمار اقتصادی


   تاریخ: