مجموعه سوم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی میوه‌ها
باغبانی میوه‌ها یکی از شاخه‌های اصلی و مهم علم باغبانی می‌باشد که به کاشت، پرورش، مراقبت و نگهداری درختان و باغ‌های میوه، برای تولید انواع میوه‌ها می‌پردازد. امروزه به دلیل اهمیت و ارزش میوه‌ها در تامین بخش مهمی از منابع غذایی مورد نیاز انسان‌ها، باغداری و تولید محصولات باغی سالم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و دارای جنبه‌های اقتصادی مفید و قابل توجهی می‌باشد. به‌همین‌خاطر آشنایی با اصول، روش‌ها و تکنیک‌های نوین باغبانی درختان و باغ‌های میوه برای متخصصان این حرفه مزیت‌های خاصی به همراه دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه باغبانی میوه‌ها و درختان میوه و در موضوعات اصول و مبانی باغبانی میوه‌ها، درختان میوه، پرورش میوه و سبزی، محصولات باغی، باغبانی ارگانیک، باغبانی در مقیاس کوچک، میوه‌های گرمسیری، کشت هیدروپونیک، باغبانی و کشت گلخانه‌ای، پرورش سیب، پرورش توت فرنگی، پرورش زیتون، پرورش موز، آفت محصولات میوه، گیاهان خوراکی، فیزیولوژی میوه‌ها، سیستم‌های آبیاری، مدیریت آب و آبیاری، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان و متخصصان باغبانی میوه‌ها و باغداری تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
 • آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه باغبانی میوه‌ها و درختان میوه
 • تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
 • نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
 • بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

تمامی کتاب‌های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ،MOBI و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
این مجموعه در 1 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتاب‌های این مجموعه:
مجموعه سوم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی میوه‌ها
مجموعه سوم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی میوه‌ها
مجموعه سوم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی میوه‌ها • مجموعه اول مجلات باغبانی و گلکاری

 • مجموعه دوم مجلات باغبانی و گلکاری

 • مجموعه هفتم هنر معماری؛ دکوراسیون داخلی خانه و باغ

 • مجموعه هشتم هنر معماری؛ طراحی باغ و فضای سبز

 • مجموعه دوم کتابهای بیولوژی؛ اکولوژی

 • مجموعه چهارم کتابهای بیولوژی؛ بیولوژی گیاهی

 • مجموعه دهم کتاب‌های مهندسی شیمی؛ محیط زیست


   تاریخ: