مجموعه پنجم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی سبزیجات
سبزی‌ها یکی از مهمترین منابع غذایی می‌باشند که به جهت دارابودن ویتامین‌ها، املاح و مواد معدنی فراوان، مصرف روزانه آنها برای حفظ سلامتی انسان‌ها بسیار حائز اهمیت و ضروری می‌باشد. سبزی‌کاری به عنوان یکی از شاخه‌های باغبانی و کشاورزی یکی از فعالیت‌های مفرح و پرنشاط می‌باشد که در بسیاری از محیط‌های کوچک و بزرگ و نیز در تمامی فصول قابل انجام بوده و بواسطه آن می‌توان سبزی‌هایی متنوع، معطر و سرسبز را کاشت و برداشت نمود.
امروزه با توسعه و عمومیت‌یافتن فعالیت سبزی‌کاری، علاوه بر کشت و تولید در سطوح وسیع مانند مزارع بزرگ سبزی، بسیاری از مردم می‌توانند در باغچه‌ها و فضاهای کوچک خانگی نیز به این فعالیت پرداخته و علاوه بر استفاده از جنبه‌های زینتی پرورش آنها، این دسته از مواد غذایی گیاهی را بصورت خانگی و سالم تهیه نمایند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه باغبانی سبزیجات و در موضوعات اصول و مبانی باغبانی سبزیجات، کشت و پرورش انواع سبزیجات، سبزیجات ارگانیک، باغبانی و کشت غذاهای ارگانیک، کشت و پرورش گوجه‌فرنگی، کشت و پرورش سیب‌زمینی، کشت و پرورش لوبیا، کشت و پرورش فلفل و قارچ، کشت هیدروپونیک، باغبانی آکواپونیک، باغبانی و کشت جعبه‌ای، باغبانی و کشت گلخانه‌ای، باغبانی در مقیاس کوچک، ذخیره‌سازی بذر، صرفه‌جویی در مصرف بذر، ژنتیک و ژنومیک سبزیجات، باغبانی در زمستان، سیستم‌های آبیاری، مدیریت آب و آبیاری، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان و متخصصان باغبانی سبزیجات و کشاورزی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
 • آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه باغبانی سبزیجات
 • تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
 • نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
 • بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

تمامی کتاب‌های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ،MOBI و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
این مجموعه در 2 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتاب‌های این مجموعه:
مجموعه پنجم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی سبزیجات
مجموعه پنجم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی سبزیجات
مجموعه پنجم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ باغبانی سبزیجات • مجموعه اول مجلات باغبانی و گلکاری

 • مجموعه دوم مجلات باغبانی و گلکاری

 • مجموعه هفتم هنر معماری؛ دکوراسیون داخلی خانه و باغ

 • مجموعه هشتم هنر معماری؛ طراحی باغ و فضای سبز

 • مجموعه دوم کتابهای بیولوژی؛ اکولوژی

 • مجموعه چهارم کتابهای بیولوژی؛ بیولوژی گیاهی

 • مجموعه دهم کتاب‌های مهندسی شیمی؛ محیط زیست


   تاریخ: