مجموعه هشتم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ علوم خاک و آب
خاک و آب به عنوان مهمترین عناصر در کشاورزی و منابع طبیعی، محیط رشد گیاهان بوده و لذا رشد و پرورش انواع گیاهان مستلزم شناخت صحیح و آگاهی از دانش آنها می‌باشد، لذا مدیریت و استفاده بهینه از آن‌ها به عنوان مهمترین عوامل توسعه، اهمیت بسیار زیادی دارد.
امروزه کنترل کمیت و کیفیت آب و خاک و جلوگیری از تخریب منابع و آلودگی آن‌ها بویژه در مصارف کشاورزی و با هدف تولید مواد غذایی سالم، بسیار حائز اهمیت بوده و حفاظت از آنها نقشی اساسی در توسعه پایدار کشاورزی دارا می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب در زمینه علوم خاک و آب و در موضوعات مدیریت آب و خاک، اکولوژی خاک، کیفیت خاک، فرسایش خاک، ساختمان خاک، میکروبیولوژی خاک، تغییرات آب و هوا، اقلیم سرد، اقلیم گرم، کشت هیدروپونیک، مدیریت پایدار خاک، کیفیت خاک و امنیت غذایی، آبزی‌پروری، باغبانی آکواپونیک، سیستم‌های آبیاری، مدیریت آب و آبیاری، کشاورزی پایدار، کشاورزی ارگانیک، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان و متخصصان باغبانی و کشاورزی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:
 • آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب در زمینه علوم خاک و آب
 • تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
 • نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
 • بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

تمامی کتاب‌های موجود در این بسته جامع به زبان اصلی می‌باشند و اغلب در فرمت PDF بوده و برخی از آنها نیز در فرمت‌های DJVU ،MOBI و EPUB هستند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
این مجموعه در 1 دی وی دی با بسته‌بندی زیبا و شکیل درب منزل شما عزیزان، تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
خرید نقدی خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، بصورت پستی سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.
تصاویر جلد برخی از کتاب‌های این مجموعه:
مجموعه هشتم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ علوم خاک و آب
مجموعه هشتم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ علوم خاک و آب
مجموعه هشتم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ علوم خاک و آب • مجموعه اول مجلات باغبانی و گلکاری

 • مجموعه دوم مجلات باغبانی و گلکاری

 • مجموعه هفتم هنر معماری؛ دکوراسیون داخلی خانه و باغ

 • مجموعه هشتم هنر معماری؛ طراحی باغ و فضای سبز

 • مجموعه دوم کتابهای بیولوژی؛ اکولوژی

 • مجموعه چهارم کتابهای بیولوژی؛ بیولوژی گیاهی

 • مجموعه دهم کتاب‌های مهندسی شیمی؛ محیط زیست


   تاریخ: