• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
کتاب، مونس و غمخوار اوقات حزن و خستگی است که غم و اندوه را به سرور و شادمانی تبدیل می‌کند؛ رنج و غم را از آینه‌ی خاطر زدوده و گنجینه‌ی ذهن را پر از گوهرهای گرانبها می‌کند.
"ساموئل اسمایلز"

بهترین روش‌های Lumion3D

دسته: طراحی و توسعه بازی, مهندسی معماری

Lumion یک تکنولوژی 3D است که به شما امکان ایجاد تصاویر شگفت‌انگیز بدون نیاز به رندر کردن در ساعت‌های طولانی را می‌دهد. همچنین بهترین شیوه‌های ساخت تصاویر معماری را نیز دارا می‌باشد. این کتاب مهم‌ترین ویژگی‌های Lumion و تکنیک‌هایی که می‌تواند در هر محیطی برای تولیدات واقعی گنجانده شود را تحت پوشش قرار می‌دهد. هر فصل یک مرحله متفاوت از گردش کار را شرح می‌دهد. دو فصل شامل مطالبی است که پایه‌ای خوب برای شما فراهم می‌کند، به‌خصوص هنگامی که محتوا را در Lumion ایجاد می‌کنید. فصل ویژه‌ای نیز متعلق به ایجاد انیمیشن‌های کارآمد، تصاویر بی‌حرکت و فیلم‌ها می‌باشد. در پایان این راهنمای کاربردی، کاربران با تکنیک‌های حرفه‌ای و موثر برای افزایش بهره‌وری در ایجاد امور تصویری عالی و با کیفیت در Lumion آشنا خواهند شد.
این کتاب برای کاربران حرفه‌ای Lumion که مایل به اعمال این تکنیک‌ها بر روی پروژه‌های خود هستند طراحی شده است. خوانندگان باید با دانش مدل‌سازی آشنا باشند و حداقل یک دانش پایه‌ای از برنامه ویرایش گرافیکی مانند فتوشاپ یا Gimp داشته باشند.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 166  |  حجم فایل: 6 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Lumion3D Best Practices
نویسنده:
Ciro Cardoso
ناشر:
Packt Publishing
ISBN10:
1783550856
ISBN13:
9781783550852

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت
  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: