• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
  • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
کتاب، بزرگ‌ترین اختراع بشر است.
"ویلیام شکسپیر"

مجموعه کتاب‌های هنر شماره‌دوزی و سوزن‌دوزی

دسته: صنایع دستی, فروشگاه, مجموعه‌های صنایع دستی

شماره‌دوزی یا کوبلن‌دوزی یکی از فعالیت‌های هنری تولید صنایع دستی است که از طریق شیوه‌ای از سوزن‌دوزی و یا گل‌دوزی روی پارچه‌های مخصوص و سوراخ‌دار انجام می‌شود. این هنر که با ساده‌ترین ابزار و مواد انجام می‌شود، یکی از فعالیت‌های بسیار سرگرم‌کننده و مفرح برای بانوان محسوب می‌گردد و توسط آن می‌توان طرح‌ها و تصاویر بسیار زیبا را برای استفاده در تابلوها و یا بر روی برخی وسایل، توسط پارچه و سوزن مخصوص و با تکنیک‌های مختلف دوخت.
استفاده از طرح‌ها و الگوهای جذاب، خلاقانه و رنگارنگ در کنار بکارگیری ذوق و سلیقه در این فعالیت هنری از اهمیت زیادی برخوردار است و بانوان هنرمند و علاقه‌مند به این عرصه هنری همواره از تجارب، الگوها، طرح‌ها و الهامات موجود در آثار دیگر طراحان و متخصصان این هنر، استفاده و بهره فراوانی می‌برند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 90 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه هنر شماره‌دوزی و سوزن‌دوزی و در موضوعات آموزش اصول و مبانی شماره‌دوزی و سوزن‌دوزی، شماره‌دوزی و سوزن‌دوزی گل‌ها، شماره‌دوزی شخصیت‌های کارتونی، شماره‌دوزی هدایای کریسمس، شماره‌دوزی تصاویر طبیعت و حیوانات، شماره‌دوزی زینتی‌ها و تابلوهای دکوری، آموزش‌های تصویری و گام‌به‌گام، طرح‌ها و الگوها، نکات و تکنیک‌ها، پروژه‌های سریع و ساده و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان هنر شماره‌دوزی و سوزن‌دوزی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 90 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه هنر شماره‌دوزی و سوزن‌دوزی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:

محصولات مرتبط محصولات مرتبطارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
 کانال تلگرام سایت

معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

عضویت در خبرنامه

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: