• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
مطالعه، اندیشیدن با ذهن دیگری است.
"آرتور شوپنهاور"

توانمندسازی کاربران از طریق طراحی

دسته: طراحی صنعتی

این کتاب مروری کلی از پژوهش‌های اخیر ارائه می‌دهد که به‌طور ویژه بر روی توانمندسازی و مشارکت دموکراتیک کاربر تمرکز دارد، همچنین خوانندگان را قادر به شناسایی بهتر فرصت‌های اصلی طراحی مشارکتی می‌سازد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از وضعیت خود به‌عنوان “کاربر نهایی” بگریزند و خود را تا سطح سازنده بالا برند.
این کتاب به بررسی راه‌های جدید برای بازنگری فرآیندها و شیوه‌های نوآوری سازمانی به‌منظور مقابله با تغییرات کنونی اجتماعی_اقتصادی و تکنولوژیکی می‌پردازد. هدف این کتاب کمک به شرکت‌هایی است که مدل‌های صنعتی را تجدید می‌کنند. تا آن‌ها را برای طراحی و تولید دامنه‌های جدید محصولات و خدمات فنی توسط کاربر فعال در فرآیند توسعه قادر سازد، که فراتر از نقش اساسی مصرف‌کننده عمل کنند.
این کتاب برای طراحان، محققان و دانشمندان علاقه‌مند به طراحی در نوآوری و مدیریت فناوری درنظر گرفته شده است و منبعی ارزشمند برای حرفه‌ای‌های مشغول به کار در فرآیندهای نوآوری مبنی بر تکنولوژی می‌باشد.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 303  |  حجم فایل: 5 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Empowering Users through Design: Interdisciplinary Studies and Combined Approaches for Technological Products and Services
نویسنده:
David Bihanic
ناشر:
Springer
ISBN10:
331913017X
ISBN13:
9783319130170

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت
  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: