• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
خوشبخت، کسى است که به یکى از این دو چیز دسترسی دارد، یا کتاب‌هاى خوب یا دوستانى که اهل کتاب باشند.
"ویکتور هوگو"

توانمندسازی کاربران از طریق طراحی

دسته: طراحی صنعتی

این کتاب مروری کلی از پژوهش‌های اخیر ارائه می‌دهد که به‌طور ویژه بر روی توانمندسازی و مشارکت دموکراتیک کاربر تمرکز دارد، همچنین خوانندگان را قادر به شناسایی بهتر فرصت‌های اصلی طراحی مشارکتی می‌سازد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از وضعیت خود به‌عنوان “کاربر نهایی” بگریزند و خود را تا سطح سازنده بالا برند.
این کتاب به بررسی راه‌های جدید برای بازنگری فرآیندها و شیوه‌های نوآوری سازمانی به‌منظور مقابله با تغییرات کنونی اجتماعی_اقتصادی و تکنولوژیکی می‌پردازد. هدف این کتاب کمک به شرکت‌هایی است که مدل‌های صنعتی را تجدید می‌کنند. تا آن‌ها را برای طراحی و تولید دامنه‌های جدید محصولات و خدمات فنی توسط کاربر فعال در فرآیند توسعه قادر سازد، که فراتر از نقش اساسی مصرف‌کننده عمل کنند.
این کتاب برای طراحان، محققان و دانشمندان علاقه‌مند به طراحی در نوآوری و مدیریت فناوری درنظر گرفته شده است و منبعی ارزشمند برای حرفه‌ای‌های مشغول به کار در فرآیندهای نوآوری مبنی بر تکنولوژی می‌باشد.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 303  |  حجم فایل: 5 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Empowering Users through Design: Interdisciplinary Studies and Combined Approaches for Technological Products and Services
نویسنده:
David Bihanic
ناشر:
Springer
ISBN10:
331913017X
ISBN13:
9783319130170

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت

  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: