• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
افکار و اندیشه‌هاى انسان به گونه‌اى است که ممکن است فقط خواندن یک کتاب پایه اندیشه‌ها و افکار انسان را بر مبناى جدید یا در مسیر خاصى قرار دهد و چه بسا ممکن است کتابى مسیر سرنوشت میلیون‌ها انسان را در راه مخصوصى بیندازد.
"انیشتین"

پارک ملی آتشفشان‌های هاوایی

دسته: جغرافی, زمین شناسی, مسافرتی و جهانگردی

این پارک ملی، واقع در یکی از دورافتاده‌ترین مکان‌های روی زمین، هزاران مایل از نزدیکترین خشکی، منطقه اطراف پارک ملی آتشفشان‌های هاوایی از زلزله‌های شدید و فوران‌های آتشفشانی، ساخته شده است. در لفافه‌ی اسطوره‌های باستانی و افسانه‌ای، قدمت تاریخ پارک به زمان قبل از هاوایی برای اولین بار برمی‌گردد. این به زمانی برمی‌گردد که خدایان و الهه‌ها در سراسر این جزیره پرسه می‌زدند.
حدود یک دهه از تلاش‌های لابی تشکیل شده برای حفظ این منطقه منحصربه‌فرد به عنوان پارک ملی آتشفشان‌ها می‌گذرد. از سال 1916، این منطقه نه تنها یک پارک ملی برای عموم بوده است، بلکه پیشرفت‌های علمی، توانایی نظارت مداوم بر روی فعالیت‌های آتشفشانی در این مکان تا به حال تاثیر بسیار زیادی بر علم آتشفشان‌شناسی، درک زلزله و ایجاد یک سیستم هشداردهنده سونامی داشته است.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 128  |  حجم فایل: 88 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Hawai’i Volcanoes National Park (Images of America)
نویسنده:
Jeanette Foster
ناشر:
Arcadia Publishing
ISBN10:
1467132942
ISBN13:
9781467132947

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت
  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: