• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
مطالعه، یگانه راهی است برای آشنایی و گفتگو با بزرگان روزگار که قرن‌ها پیش در دنیا به سر برده و اکنون در زیر خاک منزل دارند.
"دکارت"

ارگونومی در طراحی، روش‌ها و تکنیک‌ها

دسته: طراحی صنعتی

امروزه افراد، برای رسیدن به اهداف خاصشان، در کنار فعالیت‌های روزانه خود، در محیط‌‌های کاری و تفریحی، با موارد زیادی روبرو هستند (ازجمله سخت‌افزار، نرم‌افزار، ساختمان‌ها، فضاها، جوامع و افراد دیگر).
این موارد روز‌به‌روز، پیچیده‌تر می‌شوند و امکانات و عملکردهایی را با هم ادغام می‌سازند که هرگز تاکنون وجود نداشته‌اند، مانند اتوماسیون، استفاده از محیط‌های مجازی، اتصالات، شخصی‌سازی. کتاب ارگونومی در طراحی، به آنالیز تعاملات سیستم – انسان، از دیدگاه ارگونومی، کمک می‌کند، صرف‌نظر از آنکه چقدر ساده یا پیچیده هستند، درحالیکه به ادغام نیازهای کاربران و کارکنان به شیوه‌ای امن، کارآمد و رضایت‌بخش می‌پردازد. کتاب حاضر، یک بازبینی جامع از تحولات جدید ارگونومی رایج، در زمینه روش‌ها و تکنیک‌های طراحی ارائه می‌دهد، که بر روی محصولات، ماشین‌آلات، تجهیزات، ایستگا‌ه‌های کاری و سیستم‌ها اعمال شده‌اند، در عین حال، تکنولوژی‌های جدید و کاربردهای آن‌ها را نیز در نظر دارد.
این کتاب، در چهار بخش و 30 فصل سازماندهی شده است که حاوی موضوعاتی همچون جنبه‌های مفهومی ارگونومی در طراحی، دانش ویژگی‌‌های انسانی بکاربرده‌شده در طراحی و جنبه‌های متدولوژیکی طراحی می‌باشد. مثال‌های موجود در کتاب، چندین حوزه از طراحی را پوشش می‌دهند، که شامل محصولات مصرفی، بازی‌ها، حمل‌ونقل، سیستم آموزشی، معماری، مد، پایداری، بیومکانیک، سیستم‌های هوشمند، واقعیت مجازی و طراحی سیستم عصبی می‌باشند، اما محدود به این موارد نمی‌شوند.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 532  |  حجم فایل: 28 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Ergonomics in Design: Methods and Techniques (Human Factors and Ergonomics)
نویسنده:
Marcelo M. Soares, Francisco Rebelo
ناشر:
CRC Press
ISBN10:
1498760708
ISBN13:
9781498760706

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت

  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: