• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
افکار و اندیشه‌هاى انسان به گونه‌اى است که ممکن است فقط خواندن یک کتاب پایه اندیشه‌ها و افکار انسان را بر مبناى جدید یا در مسیر خاصى قرار دهد و چه بسا ممکن است کتابى مسیر سرنوشت میلیون‌ها انسان را در راه مخصوصى بیندازد.
"انیشتین"

بازرسی کشتی تجاری؛ بازرسی وضعیت کشتی در آغاز و پایان اجاره و بازرسی سوخت کشتی

دسته: مهندسی دریایی

کتاب بازرسی کشتی تجاری، نکته‌هایی در زمینه فرآیند کامل بازرسی ارائه می‌دهد. آنچه باید برای آماده‌سازی انجام شود و آنچه به‌ منزله یک عملکرد خوب است، همگی به‌طور کامل و دقیق، شرح داده شده‌اند، به‌طوریکه این فرآیند، می‌تواند سریع و کارآمد اجرا شود.
این کتاب، علاوه‌ بر فرآیند بازرسی، موضوعات مکمل، ازجمله کشتی‌هایی که احتمال مواجهه با آن‌ها وجود دارد، چرخ‌دنده و بادبان‌بندی و تکنیک‌های خاص ضروری را توصیف می‌کند. کتاب حاضر، یک اثر مطالعاتی دقیق، به‌همراه نمونه‌های کاربردی متعدد و منابع تصویری است، که فقط آنچه انتظار وقوع آن، درطول بازرسی می‌رود را شرح نمی‌دهد، بلکه آنچه از عملکرد بازرسان دریایی و افسران کشتی در مواجهه با این کار، انتظار می‌رود را نشان می‌دهد و با ارائه دقیق جزئیات، اطمینان دارد که خواننده، به‌روشنی تمام گام‌های فرآیند بازرسی را درک خواهد کرد.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 300  |  حجم فایل: 66 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Commercial Ship Surveying: On/Off Hire Condition Surveys & Bunker Surveys
نویسنده:
Harry Karanassos
ناشر:
Butterworth-Heinemann
ISBN10:
008100303X
ISBN13:
9780081003039

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت
  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: