• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
کتاب راستین همان است که پا به تنهایی ما می‌گذارد.
"کریستین بوبن"

هنر و تکنولوژی؛ عملکرد و تاثیر هنر و تکنولوژی در آموزش

دسته: آموزشی

مدرسان سرتاسر دنیا با چالش نحوه ادغام هنر و تکنولوژی در آموزش، مواجه هستند. روش‌های موجود برای بررسی این چالش، در راه‌هایی که تجربه آموزشی فراگیران را افزایش می‌دهد، می‌تواند در فرهنگ‌های مختلف و رشته‌های گوناگون، یافت شود.
استقبال از ایده همکاری میان مدرسان و کارکنان حوزه‌های هنر و تکنولوژی، چیزی است که Menano و Fidalgo به نویسندگان فصل‌های این کتاب پیشنهاد داد‌ه‌اند. این کتاب، ایده‌هایی را برای کمک به مربیان ارائه می‌دهد تا به ارزیابی و تفکر مجدد درباره نحوه نزدیک‌شدن هنر و تکنولوژی در محیط‌ آموزشی و ارائه راه‌‌حل‌هایی برای توسعه تجربه‌های جدید برای دانش‌آموزان و جوامع، بپردازند.
هر فصل، روش‌های آموزشی و فعالیت‌های موفقی را ارائه می‌دهد که چالش‌های پیش روی متخصصان حوزه آموزش هنر و تکنولوژی را بررسی می‌کند.
نویسندگان کتاب، مدرسان قابل احترام و با تجربه‌ای هستند که تفکرات و نگرانی‌‌های خود درباره تغییر چشم‌انداز آموزشی اطراف را همراه با توضیحات فراگیران، تنظیمات، مدارس و جوامعی که در آن کار می‌کنند، به اشتراک می‌گذارند. هر فصل کتاب، شیوه‌های متنوع نویسندگان، دانش‌آموزان آن‌ها در سطوح آموزشی مختلف و مفاهیم فرهنگی، اجتماعی و آموزشی مختلف را که در حوزه یادگیری و آموزش صورت می‌گیرد، منعکس می‌کند.
نویسندگان کتاب، امیدوار هستند که رویکردهای متنوع ارائه‌شده در این کتاب، مربیان را به ارتباطی فراتر از کلاس درس، همچنین استقبال از استراتژی‌های جدید و تفکر خلاقانه‌تر و وسیع‌تر درباره روش‌های آموزشی، فرا خواند.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 160  |  حجم فایل: 6 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Art and Technology: The Practice and Influence of Art and Technology in Education
نویسنده:
Luisa Menano
ناشر:
Sense Publishers
ISBN10:
9463008616
ISBN13:
9789463008617

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت

  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: