• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
افکار و اندیشه‌هاى انسان به گونه‌اى است که ممکن است فقط خواندن یک کتاب پایه اندیشه‌ها و افکار انسان را بر مبناى جدید یا در مسیر خاصى قرار دهد و چه بسا ممکن است کتابى مسیر سرنوشت میلیون‌ها انسان را در راه مخصوصى بیندازد.
"انیشتین"

مدیریت خطر اندازه‌گیری در ساخت‌وساز و مهندسی عمران

دسته: مهندسی عمران

کتاب مدیریت خطر اندازه‌گیری در ساخت‌وساز و مهندسی عمران، به بازرسان کمیت، مهندسان، بازرسان و پیمانکاران ساختمان، راهنمای شفافی در زمینه نحوه تشخیص و جلوگیری از خطای اندازه‌گیری، ارائه می‌دهد.
این کتاب، رابطه متقابل انداز‌ه‌گیری با مسائل پیچیده قراردادی را بررسی می‌‌کند، بر نقش اندازه‌گیری در فرآیند پیمانکاری تاکید دارد و به گسترش دسترسی اندازه‌گیری، فراتر از دانش بازرس حرفه‌ای کمیت، کمک می‌کند. کتاب حاضر، شامل پوشش دقیق استانداردهای NRM1 و NRM2، CESMM4، راهنمای اسناد قرارداد برای کارهای بزرگراهی و POM(I)، مقایسه استاندارد NRM2 با SMM7، آنالیز دقیق تغییرات از استاندارد CESMM3 به CESMM4، پوشش پیامدهای اندازه‌گیری شرایط عمده اصلی و فرعی قرارداد (JCT، NEC3، شرایط زیرساخت و FIDIC)، تعاریف 5D BIM و کاوش پروتکل‌های اندازه‌گیری BIM، ملاحظات پیامدهای خطر اندازه‌گیری از اسناد رسمی و غیررسمی و روش‌های رایج تدارکات، شناسایی مسائل مربوط به خطرات اندازه‌گیری، قبل و بعد از قرارداد، پوشش خطر اندازه‌گیری در ادعاها و محاسبات نهایی، نمونه‌های عملی دقیق و توضیحات اندازه‌‌‌گیری مبتنی بر کامپیوتر، با استفاده از انواع بسته‌های نرم‌افزاری استانداردهای صنعتی، می‌باشد.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 616  |  حجم فایل: 14 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Managing Measurement Risk in Building and Civil Engineering
نویسنده:
Peter Williams
ناشر:
Wiley-Blackwell
ISBN10:
111856152X
ISBN13:
9781118561522

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت
  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید:

  آخرین مطالب این بخش