• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
افکار و اندیشه‌هاى انسان به گونه‌اى است که ممکن است فقط خواندن یک کتاب پایه اندیشه‌ها و افکار انسان را بر مبناى جدید یا در مسیر خاصى قرار دهد و چه بسا ممکن است کتابى مسیر سرنوشت میلیون‌ها انسان را در راه مخصوصى بیندازد.
"انیشتین"

زیست‌شناسی مصنوعی

دسته: بیولوژی

نسخه تجدیدنظرشده کتاب زیست‌شناسی مصنوعی، مروری اجمالی و به‌‌روز در زمینه رشته زیست‌شناسی مصنوعی است و مفاهیم بنیادی درباره چگونگی ساختار آن ارائه می‌دهد. این نسخه تجدیدنظ شده شامل کتاب‌های مرجع جدید، لینک‌های جدید و کاربردی، به همراه آمار و ارقام و متون جدیدی است که در این زمینه همواره در حال بروزشدن هستند.
این کتاب، مفاهیم بنیادی زیست‌شناسی مولکولی و مهندسی را به خوانندگان معرفی کرده و سپس در دو موضوع اصلی زیست‌شناسی مصنوعی، یعنی رویکردهای مهندسی مصنوعی “پایین به بالا” و “بالا به پایین” به کندوکاو می پردازد. مهندسی”بالا به پایین”، از یک چارچوب مفهومی با طراحی و مهندسی منظم استفاده می کند که تمرکز عمده آن روی چرخه طراحی-ساخت-اجرا و مدل‌سازی ریاضی است.
رویکرد “پایین به بالا”، طراحی و ساخت پیش سلول‌ها با استفاده از بلوک‌های شیمیایی و بیوشیمیایی، از طریق کاوش تراش سلول‌های بنیادی زنده را در برمی گیرد.
مثال‌هایی که در کتاب ارائه شده‌اند، براساس جدیدترین اپلیکیشن‌هایی است که مطابق با اصول زیست‌شناسی مصنوعی طراحی و مورد استفاده قرار گرفته‌اند. کتاب همچنین شامل گزارشی از رقابت‌های بین‌المللی مربوط به ماشین‌های مهندسی‌شده به صورت ژنتیکی (IGIM) است که دانش‌آموزان و محققان جوان را از سرتاسر جهان گردهم می‌آورد تا پروژه‌هایی را با روش زیست‌شناسی مصنوعی به انجام برسانند.
در آخر، کتاب زیست‌شناسی مصنوعی دربردارنده فصلی در حیطه جنبه‌های اخلاقی، قانونی، مسائل اجتماعی حول زیست‌شناسی مصنوعی و بیان چگونگی ادغام علوم اجتماعی با زیست‌شناسی مصنوعی می‌باشد.
نسخه بروزشده کتاب مقدماتی زیست‌شناسی مصنوعی قطعا برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی، دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و محققان علاقمند به یادگیری بیشتر در شاخه‌های مختلف زیست‌شناسی مصنوعی بسیار سودمند خواهد بود.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 196  |  حجم فایل: 25 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Synthetic Biology – A Primer: Revised Edition
نویسنده:
Geoff Baldwin
ناشر:
Imperial College Press
ISBN10:
1783268794
ISBN13:
9781783268795

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط

  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت

  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: