• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
آدم تنها در بهشت هم باشد، به او خوش نمى‌گذرد، ولى کسى که به کتاب یا تحقیق علاقه‌مند است، هنگامى که به مطالعه یا تفکر مشغول است، جهنم، به تنهایى براى او بهترین بهشت‌هاست.
"موریس مترلینگ"

طراحی محصولات پلاستیکی

دسته: طراحی صنعتی

کتاب طراحی محصولات پلاستیکی، برای طراحانی که تجربه‌ کار با مواد پلاستیکی را ندارند یا تجربه آن‌ها کم است و همچنین طراحان با تجربه‌تر که درحال طراحی بخشی از یک کاربرد یا فرآیندی ناآشنا هستند، ایجاد شده است.
در ابتدا خواننده با مقدمه‌ای از پلاستیک‌ها به‌عنوان یک ماده طراحی و مباحث مرتبط با مواد رایج در کاربرد امروز، تجهیز می‌شود.
این کتاب، انواع فرآیندهای در دسترس طراح برای ساخت یک بخش، به‌همراه ملاحظات طراحی که هر فرآیند نیازمند آن است را پوشش داده است، همچنین شامل یک مبحث از فرآیند‌های نمونه‌سازی کاربردی، مزایا و مضرات هرکدام می‌باشد. سپس، درباره ملاحظات کلی طراحی که برای بسیاری از طرح‌های محصولات پلاستیکی قابل استفاده می‌باشند، به بحث خواهد پرداخت. نویسنده در بخش دوم کتاب، به عناصر طراحی تعدادی از محصولات پلاستیکی عمومی، براساس بیش از 40 سال تجربه کاری خود در طراحی و توسعه محصول برای چندین شرکت با انواع محصولات، می‌پردازد.
این بخش شامل مباحثی در رابطه با اجزای ساختاری، چرخ‌دنده‌ها، بلبرینگ‌ها، لولا‌ها، اتصا‌ل‌های جازدنی، بسته‌بندی‌ها، مخازن تحت فشار و قطعات نوری خواهد بود، همچنین به ملاحظات کلی که بر روی این کاربردها پیاده می‌شوند و تحریک‌‌های خاص درباره هر کاربرد خاص می‌پردازد. کتاب حاضر با یک مبحث درباره فرآیند کلی طراحی به پایان می‌رسد.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 320  |  حجم فایل: 8 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Plastics Product Design
نویسنده:
Paul F. Mastro
ناشر:
Wiley-Scrivener
ISBN10:
1118842715
ISBN13:
9781118842713

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت

  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: