• به درخواست بازدیدکنندگان محترم، بزودی بخش کتاب‌های دکوراسیون و سبک زندگی، انیمیشن، حقوق، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی به سایت اضافه می‌گردد.
 • برای دریافت مجلات معتبر و بروز علم و فناوری، مهندسی، هنر و صنایع دستی به کانال تلگرام سایت مراجعه فرمایید.
اگر مادر نباشد جسم انسان ساخته نمی‌شود و اگر کتاب نباشد روح بشر پرورش نمی‌یابد.
"پلوتارک"

آموزش زبان برنامه‌نویسی R

دسته: برنامه نویسی

R، یک زبان سطح بالا و کاربردی است و یکی از ابزارهای ضروری برای محاسبات آماری و علم داده‌ها می‌باشد. زبان R، قدرتمند و پیچیده است و ممکن است برای مبتدیان و کسانی که با عملکردهای منحصربه‌فرد آن آشنایی ندارند، چالش‌انگیز باشد.
کتاب آموزش زبان برنامه‌نویسی R، راه‌حلی برای یادگیری آسان و عملی زبان R و همچنین پرورش و رشد درکی صحیح و عمیق از این زبان است. به‌واسطه مثال‌های عملی، ابزارهای قدرتمند زبان R و بهترین عملکردهای این زبان را که درکی عمیق‌تر از کار با داده به شما خواهد داد را کشف خواهید کرد. شما به‌وسیله ساختار داده‌ها و فنون پردازش داده‌های زبان R و همچنین محبوب‌ترین مجموعه‌های زبان R که برای افزایش باروری شما از همان ابتدا است، به درک خواهد رسید. ابتدا با اصول اولیه زبان R شروع می‌کنید، سپس به‌طور عمیق مشغول فنون و الگوهای برنامه‌نویسی برای ایجاد کدهای اکسل R خودتان، می‌شوید. از آنجایی که کارهای عمومی مانند تحلیل داده‌ها، پایگاه داده‌ها، وب اسکرپینگ، اجرای محاسبات پیشرفته و نوشتن اسناد را یاد می‌گیرید، در درک عملکردهای زبان R به‌سرعت پیشرفت خواهید کرد. در پایان کتاب شما یک برنامه‌نویس R قابل اطمینان و ماهر در حل مشکلات به‌وسیله فنون صحیح خواهید بود.
سال انتشار: 2016  |  تعداد صفحات: 582  |  حجم فایل: 7 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Learning R Programming
نویسنده:
Kun Ren
ناشر:
Packt Publishing
ISBN10:
178588977X
ISBN13:
9781785889776

 

رمز فایل رمز فایل:www.booktolearn.com

 

 • در صورت اشکال در دانلود و یا باز کردن فایل به این صفحه مراجعه کنید.
 • برای دانلود نرم‌افزارهای مورد نیاز برای باز کردن و مشاهده فایل به این صفحه مراجعه کنید. • محصولات مرتبط محصولات مرتبط  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.
   

  

  کانال تلگرام سایت

  معرفی بر بالهای کتاب در برنامه بروز از شبکه سه

  عضویت در خبرنامه

  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: